Работа технолог легкой промышленности Дубоссары. ⚡ Найдено 3 вакансий в Дубоссары

  • Maistru în producere

    Combinatul de Carne "Nivali-Prod" S.R.L. Молдова, Дубоссары, Окраина 19 часов назад
    Descrierea postului obiective:- îndeplinirea sarcinilor de producție stabilite;- monitorizarea corectitudinii executării fișelor tehnologice.Noi oferim:- Salariu atractiv și adecvat, conform volumului de muncă și care se negociază în dependență de ...
    joblist.md
  • Ciontolitor-tranșator carne

    Combinatul de Carne "Nivali-Prod" S.R.L. Молдова, Дубоссары 19 часов назад
    Ciontolitor-tranșator carneResponsabilități:Respectarea strictă a modului și regimului de lucru;Încadrarea în normele de execuție;Realizarea activităților de producție zilnice; Asigurarea unui flux continuu de produs tranșat.Cerințe față de candidat:Studii ...
    joblist.md
  • Lăcătuș reparator (mecanic/electrotehnist și/sau frigo-tehnist)

    Responsabilități:- Efectuarea comenzilor de reparație a utilajelor de producție;- Respectarea instrucțiunilor de lucru referitoare la tehnica securității;- Întreținereaa utilajelor.Cerințe:- Experiența într-o poziție similară, cunoștințe în domeniul de ...
    joblist.md